KONST / Litografier / Färglitografi 9884197
nr 988 4197
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Ulf Gripenholm (f. 1943), "Skogen och jorden", 154/225, signerad, bladets mått: 53x73
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:29:32
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
19 okt